Anex Sport 2w1 - wielofunkcyjny wózek dziecięcy


Cena do uzgodnienia

Wózek dziecięcy Anex Sport to wózek dla kochających aktywność. Dzięki dodatkowemu systemowi amortyzacji oraz zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów potrafi sprostać wymogom życia w ciągłym ruchu. Firma Anex, korzystając z materiałów najwyższej jakości oraz najnowszych rozwiązań technicznych stworzyła wózek wyjątkowy i stylowy, zapewniający szczególną płynność jazdy i komfort użytkowania. Tapicerka wózka dziecięcego Anex Sport wykonana jest wysokiej jakości tkanin wytworzonych w technologii EcoTex. To materiały przyjazne środowisku. Dodatkowo, jako materiały wzmocnione jonami srebra nie powodują alergii i mają właściwości antyseptyczne. Użyte materiały są bezpieczne dla alergików, dbają o pełnię zdrowia dziecka. Materiały użyte w tapicerce wózka są wodoodporne – woda zamiast wnikać do środka budki ześlizguje się po niej. Gdy wyjdzie słońce te same tkaniny odbiją ponad 50% szkodliwych promieni ultrafioletowych. Materac umieszczony w wózku dziecięcym Anex Sport zawiera wkład z włókna kokosowego. Materac z dodatkiem kokosa zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, oraz posiada właściwości termoizolacyjne. Tego rodzaju materac jest wyjątkowo elastyczny, i jako taki, polecany dla osób mających problemy z kręgosłupem. Materac w wózku dziecięcym Anex Sporty pozostaje w zgodzie z anatomią noworodka, „zapamiętuje” kształt ciała dziecka. Siedzisko spacerówki możesz dostosowywać do potrzeb dziecka: zarówno podgłówek jak i podnóżek posiadają 4 sposoby ułożenia, możesz dzięki temu stworzyć ustawienie które będzie odpowiadać twojemu dziecku w stu procentach.
Prosto i szybko zmienisz położenie oparcia gondoli zapewniając dziecku maksymalny komfort. Zmieniając kąt oparcia nie będziesz dziecku przeszkadzać – specjalna dźwignia umieszczona jest na zewnątrz gondoli. O pełen komfort dziecka zadba również perforowane dno gondoli – zapewni stały dostęp świeżego powietrza. Jest to szczególnie ważne podczas dużego upału.Dno gondoli jest owalne, dzięki czemu z łatwością przekształcisz ją w bujak: wystarczy postawić gondolę na płaskiej powierzchni, na przykład na podłodze. Możesz ułożyć dziecko do snu nawet będąc poza domem.Składana rama zapewni pełnię komfortu podczas podróży samochodem – złożony wózek bez problemu zmieścisz w bagażniku. Każda rama wózków Anex Sport posiada system zabezpieczający ją przed przypadkowym złożeniem się. Automatyczny system X-LOCK to bezpieczeństwo i komfort: specjalne zamki automatycznie blokują ramę, dzięki czemu możesz spacerować spokojnie. Solidne, pompowane koła wózka poradzą sobie na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Przednie koła wózka obracają się o 360 stopni, zapewniając wózkowi maksymalną zwinność. W razie potrzeby prosto zablokujesz obracanie się kół.Wózek dziecięcy Anex Sport wyposażony jest w 5-stopniowe pasy bezpieczeństwa SAFE WALK. Dzięki temu dziecko pewnie leży i siedzi w wózku i nie ześlizgnie się z niego w trakcie spaceru. Pasy można łatwo regulować, dopasowując je do wzrostu dziecka. Specjalne, materiałowe wkładki chronią dziecko przed otarciami. Wózek Anex Sport wzbogacono o zawieszenie z regulowanymi amortyzatorami.

Polska
Anex Sport
Przelew, gotówka, za pobraniem
48h roboczych
24 miesiące
Wózki Anex zostały przetestowane i otrzymały certyfikat jako produkty zgodne z normą europejską EN 1888: 2012. Jest to potwierdzenie ich wytrzymałości i stabilności oraz bezpieczeństwa. Wózki dziecięce Anex posiadają certyfikat Unii Celnej EAC jako zgodne z przepisami technicznymi.
Polska
Anex
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4157